OVER ONSZELF

Over ons

VIER GENERATIES DRUKKERS
Dat heeft zijn charme. Maar vergis je niet. Drukkerij Gijsemberg is vandaag een ambitieus bedrijf met gezonde ondernemingszin.

WIJ VERZETTEN BERGEN…
DIEPDRUK, VLAKDRUK,
HOOGDRUK.

“We houden nieuwe trends in de gaten en wegen af of we erop kunnen inspelen. Kartonnen meubels, beprinte bannervlaggen, vloerbestickering… Soms evolueert de trend zo snel dat hij overgewaaid is voor je er technisch klaar voor bent,” aldus Gilles.

“Wat we de voorbije jaren wel met overtuiging hebben gedaan, is onze structuur aanpassen aan de nieuwe marktomstandigheden zodat we de print kunnen afstemmen met digitale communicatie. Daar hebben we een uitstekend en gemotiveerd team voor.”

Geschiedenis

De beknopte geschiedenis van het bedrijf toont aan dat ambitie, ondernemingszin en durf altijd de drijvende krachten zijn geweest.

De schakeljaren:

Team

Gilles Gysemberg
Zaakvoerder Junior
gilles@gijsemberg.be
+ 32 (0)89 76 40 89

Guy Gysemberg
Zaakvoerder Senior
guy@gijsemberg.be
+ 32 (0)89 76 40 89

Miet Gysemberg-Nelis

Miet Gysemberg-Nelis
Verantwoordelijke boekhouding
miet@gijsemberg.be
+ 32 (0)89 76 40 89

Hans Hommersom
Calculator/orderbegeleider
hans@gijsemberg.be
+ 32 (0)89 76 40 89

Jack Versprille
Calculator/orderbegeleider
jack@gijsemberg.be
+ 32 (0)89 76 40 89

Petra Maex

Petra Maex
Calculator/orderbegeleider
petra@gijsemberg.be
+ 32 (0)89 76 40 89

Johan Dreezen
Verantwoordelijke logistiek/planning afwerking
johan@gijsemberg.be
+ 32 (0)89 76 40 89

Jos Nelis
Verantwoordelijke aankoop/magazijn
jos@gijsemberg.be
+ 32 (0)89 76 40 89

Thieu Daniels

Thieu Daniels
Prepress
thieu@gijsemberg.be
+ 32 (0)89 76 40 89

Birgit Hamelrijck

Birgit Hamelrijckx
Prepress
birgit@gijsemberg.be
+ 32 (0)89 76 40 89

Ben Janssen
Prepress
ben@gijsemberg.be
+ 32 (0)89 76 40 89

 

medewerkers zeggen...

“Bij Gijsemberg doen we veel werk met een eigen specificiteit dat contact met de klant vergt. De personal touch wordt steeds belangrijker.”

Ronald, boekbinder en afwerker

“De klant vraagt iets speciaals? Handgeschept of geribbeld papier… Dan doen we het. Ik heb het nog niet geweten dat we een verzoek  niet konden inwilligen.”

Cor, drukker

“Ik hoor alleen maar positieve dingen van klanten, soms krijgen we zelfs dankmails voor de goede service en snelle bediening. 90 procent is ook echt dankbaar.”

Peter, chauffeur  

“Ik hou van de stiel omdat er zoveel vakkennis bij komt kijken. Iets wat eerst onmogelijk lijkt, gaat uiteindelijk wel. Elke dag is boeiend, ik leer nog elke dag bij.”

Ingo 58 jaar, al  30 actief als drukker 

“We krijgen de autonomie en het vertrouwen om een taak volgens je ervaring aan te pakken.  Dat zie je ook in het resultaat. Onze grote baas is dan ook zelf een drukker.”

Marcel, drukker en afwerker

“Het is fijn werken bij Gijsemberg. De onderlinge verstandhouding is prima. Je krijgt verantwoordelijkheid en er is veel flexibiliteit.”

Erik Bakker, all rounder